Tudi v letošnjem letu si bodo dijaki v okviru interesnih dejavnosti ogledali gledališke predstave, nekateri dve, nekateri le eno. Prvo predstavo, komedijo POGLEJ ME!, si bodo ogledali 26. in 27. oktobra.

Poglej me! (2007) je klasično napisana komedija, ki združuje elemente situacijske in verbalne komike, mestoma tudi kriminalke in romantičnega trilerja. Phil je prijazen mladenič, ki je diplomiral iz filozofije, dela pa kot pomočnik računovodja Normana v nekem podjetju. Zaljubljen je v šefovo tajnico Sophio, ki je prav tako diplomirala iz filozofije. Sophia Phila sploh ne zazna, zanjo je popolnoma neviden, kot da živita v vzporednih resničnostih.

Razredi in spremljevalci, ki si bodo predstavo ogledali v sredo, 26. 10. 2022, ob 11. uri:

1. a Sanja Čas
1. b Vida Horvat
1. c Aleš Hofman
2. a Metka Bombek
2. b Marija Kolenc
2. c Sonja Salobir Lindsay
2. e Branka Vidmar Primožič
3. c Antonija Petričič Šnajder
4. c Melita Podgoršek

Razredi in spremljevalci, ki si bodo predstavo ogledali v četrtek, 27. 10. 2022, ob 11. uri:
1. a PTI Lilijana Povalej
1. e Maja Jerič Ranzinger
1. f Matjaž Apat
2. a PTI Manja Ferme
2. f Lidija Rebeušek
3. a Blaž Knep
3. b Silvija Tintor
3. e Marjana Gajšek
4. a Tatjana Ivšek
4. b Janez Turnšek

Dobimo se ob 10. 40 pred šolo.

Ker sta obe predstavi zaključeni predstavi le za našo šolo, verjetno sedežni red ne bo določen. Prosimo, da upoštevate gledališki red in bonton ter vsa navodila biljaterjev v gledališču.

Veliko kulturnih užitkov vam želiva mentorici

Ana Gračnar in Irena Lasnik