V sredo, 15. 5. 2024, je na celjskem bazenu potekalo predtekmovanje področnega prvenstva v odbojki na mivki. Naša ekipa dijakinj je prepričljivo premagala Srednjo zdravstveno in kozmetično šolo Celje in SIC Alme M. Karlin, obe z rezultatom 2 : 0, ter se tako uvrstila v finale področnega prvenstva.

Šolo so zastopale:

Taja Ferlež in Sanja Malinovsky obe 3. b, Iza Koren 1. f, in Ines Lemež 1. b.

V ponedeljek, 20. 5. 2024, se je na celjskem bazenu odvijalo finalno tekmovanje za dijakinje. Naša ekipa dijakinj je prvo tekmo po hudem boju z Gimnazijo Lava zmagala z rezultatom 2 : 1. Tudi v drugi tekmi so bile boljše od Gimnazije Celje – Center in zmagale s tesnim rezultatom 2 : 1. Tako so osvojile zasluženo 1. mesto in se uvrstile na državno tekmovanje, ki bo jeseni prihodnje šolsko leto.

Za ekipo EŠC so tudi tokrat igrale: Taja Ferlež in Sanja Malinovsky obe 3. b, Iza Koren 1. f, in Ines Lemež 1. b.

Iskrene čestitke za sijajen uspeh!

Mentorica Mateja Volk