V četrtek, 13. marca 2025, smo v UP New You, d. o. o., gostili predstavnico PEN Worldwida, gospo Victorio Headler. Obiskala nas je z željo po spoznavanju naših učnih podjetij ter raziskovanju možnosti za širitev sodelovanja. Naše druženje je bilo izjemno prijetno in zelo poučno. Predstavili smo ji našo dejavnost, vizijo, poslanstvo in delovne naloge, ki jih opravljamo. Gospa Victoria je bila navdušena nad našimi dosežki, še posebej nad našim pristopom k povezovanju z realnimi podjetji SWY, Malinca, Herba Medica in Sadje Novaković.
Njeno pozornost je pritegnil naš logotip, ki smo ga zasnovali v sodelovanju s študentko grafičnega oblikovanja po napotkih Vladana Mladenovića, direktorja kluba podjetnikov Zlatorog Celje. Poudarila je, kako pomembno je imeti prepoznaven logotip.
V pogovoru z nami je gospa Victoria delila tudi številne zanimive informacije o delovanju PEN Worldwide in njihovem sodelovanju s centralami učnih podjetij v različnih državah članicah. Sodelovanje s PEN Worldwidom odpira številne možnosti za širitev naših obzorij in za iskanje novih poti za rast našega podjetja.
V zahvalo za njen obisk smo ji podarili promocijsko gradivo našega podjetja, ki jo je zelo razveselilo. To je bil lep način, da ji pokažemo hvaležnost za njen čas in trud, ki ga je vložila v spoznavanje našega dela.
Kot bi rekel Aristotel »Smo, kar nenehno počnemo. Odličnost potemtakem ni dejanje, ampak navada.«
Ekipa UP New You, d. o. o., z mentorico Suzano Suholežnik
(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)