Maturitetni tečaj je enoletno izobraževanje, s katerim si lahko vsak, ki izpolnjuje pogoje za vpis, pridobi možnost opravljanja splošne mature.
V šolskem letu 2024/2025 se bo izobraževanje po programu maturitetnega tečaja začelo 1. oktobra 2024.
Do 5. 9. 2024 oz. do zapolnitve mest izpolnjeno prijavnico z vsemi potrebnimi prilogami, ki so navedene v prijavnici, dostavite v svetovalno službo Ekonomske šole Celje, Gimnazija in srednja šola, Kosovelova ulica 4, 3000 Celje.
Več informacij o predmetniku in izbirnih predmetih na maturi, pa lahko dobite na spletni strani naše šole (MATURITETNI TEČAJ) ali na elektronskem naslovu mojca.skodic@escelje.si (Mojca Škodič) oz. telefonski številko (03) 62 00 213.