Obvestilo za dijake, ki boste plesali

Danes, 29. 3., in jutri, 30. 3. 2023, boste odšli na generalko po peti šolski uri. Danes greste na Plesni val, jutri pa v dvorano K na Celjskem sejmu.

V petek, 31. 3. 2023, se plesalci zberete v dvorani K Celjskega sejma ob 17. uri, ko boste imeli še zadnjo generalko in fotografiranje plesnih parov in četvork. Fotografiranje razredov z gospo ravnateljico in razredničarkami bo ob 19.20.

Starši in povabljeni bodo lahko v dvorano vstopili od 19.40 naprej.

V petek bo vaš večer, dragi maturantje. Naj bo ta večer za vse vas še posebej lep, svečan dogodek pa naj  vam, vašim staršem, sorodnikom in prijateljem ostane v najlepšem spominu.

Želiva vam nepozaben večer.

Marjana Gajšek in Lidija Rebeušek,

organizatorici maturantskega plesa

Obvestilo za dijake, ki se plesa ne boste udeležili

Dijaki, ki ne bodo plesali, ostanejo v sredo in četrtek, 29. in 30. marca, pri pouku – v petek, 31. 3. 2023, bodo za tiste, ki se plesa sploh ne bodo udeležili, organizirane interesne dejavnosti oz. OIV v prostorih Ekonomske šole Celje, Višje strokovne šole, na Mariborski cesti 2. Tam se v veliki predavalnici zberete ob 8.00. Aktivnosti bodo trajale predvidoma do 11.30. 2. a PTI ima 31. 3. reden pouk po urniku.

Marija Vodušek,

organizatorica IND-OIV