V petek, 17., in v soboto, 18. februarja 2023, bomo tudi na naši šoli pripravili vsakoletne informativne dneve, ki bodo letos po dveh letih ponovno potekali v živo.

Ta dan bo pouk potekal po popolnoma prilagojenem urniku, prav tako bo popolnoma drugačno tudi zvonjenje, zato bo zvonec izklopljen.

Pouk se bo ta dan pričel šele ob 7.45, glavni odmor bo ob 10.55 in bo dolg 20 minut, torej do 11.15. Natančnejši urniki so objavljeni v e-asistentu in na tej povezavi. Ure zvonjenja so v eAsistentu že navedene v opombah.

Ta dan bo mogoče dobiti tudi zgolj suho malico, ki jo morate prevzeti do 7.45. Jedilnica bo od 8.00 zaprta.

S poukom bomo zaključili ob 12.00. Tisti dijaki, ki boste sodelovali pri organizaciji, nastopih ali delavnicah v vseh treh izvedbah, boste nagrajeni s prostim dnevom, ki ga boste dogovorili z razrednikom.

Potrudimo se skupaj, da bodo informativni dnevi čim bolj zanimivi za devetošolce in njihove starše. Hvala vsem za sodelovanje.

Karmen Kranjec, Katja Teršek