Dijakinje 4. b-razreda smo v sklopu četrte izpitne enote na naši šoli pripravile sejem učnih podjetij, ki je potekal v petek, 10. 2. 2023. Na njem so se predstavila štiri učna podjetja naše šole. Po izboru dijakov in komisije si nastop na mednarodnem sejmu najbolj zasluži učno podjetje ANIMALL, d. o. o., ki si je prisvojilo prvo mesto, drugo mesto pa je osvojilo učno podjetje EatNGo.

Rade bi se zahvalile vsem sodelujočim dijakom, ki ste se na sejmu res dobro odrezali, všeč nam je, da ste sejem vzeli resno in se zanj potrudili. Ker same tega v živo nismo doživele zaradi covida, smo bile nad vsemi nastopi res navdušene. Iskreno bi se zahvalile še naši mentorici profesorici Barbari Kvas, ki nam je posvetila ves čas, ki smo ga potrebovale in nas spodbujala pri naših idejah in organizaciji. Prav tako pa bi se zahvalile še gospe ravnateljici Metki Nosan, ki nam sejem omogočila izvajati na naši šoli.

Valentina Kladnik, Nuša Vodušek, Tjaša Plavčak in Ema Kocjanc, 4. b