Drage devetošolke in devetošolci, spoštovani starši!

Zahvaljujemo se vam za prijavo in izkazano zaupanje Ekonomski šoli Celje.

Stanje prijav pred prenosnim rokom je sledeče:

IZOBRAŽEVALNI PROGRAM ŠTEVILO ODDANIH PRIJAV ŠTEVILO ŠE PROSTIH MEST
EKONOMSKA GIMNAZIJA 38 18
EKONOMSKI TEHNIK 50 6
TEHNIK VAROVANJA 23 5
TRGOVEC 19 61

NAVODILA ZA PRENOS PRIJAVE

Devetošolke in devetošolci lahko do 25. aprila 2022 do 14.00 ure neomejeno prenašajo svojo prijavo v vse programe. Prenos prijave v letošnjem letu poteka elektronsko, kar pomeni, da je potrebno izpolniti obrazec (Izjava za prenos prijavnice), ga fotografirati ali skenirati ter ga posredovati svetovalni delavki na šolo, kamor ste oddali svojo prijavo. Svetovalna delavka bo nato vašo prijavo posredovala na šolo, kamor želite prijavo prenesti.

Za vse informacije v zvezi z vpisom in prenosom prijave se lahko obrnete tudi na našo svetovalno delavko Barbara Slatenšek preko telefonske številke 03/620 02 13 ali 041 442 854 ter elektronskega naslova barbara.slatensek@escelje.si.

Devetošolkam in devetošolcem želimo, da uspešno zaključite osnovno šolo in da se septembra vidimo na EŠC!

Učiteljski zbor, svetovalna služba in vodstvo šole