• Dobro se mi zdi, da si lahko sama razporedim delo in da ni treba vsega narediti v petinštiridesetih minutah kot v šoli.
  • Sam prideš do rešitve pri novi snovi, zaradi česar ti je kasneje lažje.
  • Bilo bi nam všeč, da bi imeli za določeno nalogo časa najmanj do polnoči tistega dne.
  • Všeč mi je, ko so profesorji pripravljeni pomagati.
  • Ni mi všeč, da je pri določenih predmetih snovi za prepisovanje več kot pri običajnih urah.
  • Delo na daljavo mi je po eni strani všeč, ker si lahko razporedim čas za delanje nalog in učenje sama, slaba stran pa je, da lahko s sošolkami in sošolci komuniciram le prek spleta, ter da si moramo nekatere snovi razložiti in jih predelati sami.
  • Moje mnenje o pouku na daljavo je, da določeni profesorji pretiravajo z nalogami, kar pomeni, da delamo določene naloge več kot 45 minut. Prav tako nekateri profesorji pošljejo elektronska sporočila v poznih urah, nam pa pravijo, da tega ne smemo delati, kar se mi ne zdi pošteno. Prav tako določeni profesorji ne dajejo povratnih informacij o naših oddanih nalogah. Kot pohvalo bi omenila, da so določeni profesorji nadpovprečno pripravljeni pomagati ter dajejo natančne informacije.
  • Menim, da je dela veliko več, kot bi ga bilo pri običajni uri.
  • Všeč mi je, da si lahko sam razporejam delo, ter zato dlje spim.
  • Všeč mi je samoorganizacija dela, saj ni ranega zbujanja ob 5.00. Zdi pa se mi, da je za določen premet dela več kot za eno šolsko uro. Prav tako mi ni všeč, da snov za nekatere premete dobivamo skozi dan, ne pa, ko imamo predmet dejansko po urniku.
  • Všeč mi je, ko snov za predmet dobimo dan prej, saj lahko v primeru, da imam čas z delom začnem že dan prej.