Zbiralna akcija, ki je potekala od meseca oktobra do sredine decembra, je bila uspešno izpeljana. Skupno smo zbrali 1800 kg odpadnega papirja. Za brezplačen zabojnik je potrebno zbrati kar 1500 kg papirja, zato sta dijaka 4. b-razreda, Marko Tovornik in Mark Mlinar, ki sta zbiralno akcijo organizirala v okviru 4. poklicne enote pod mentorstvom prof. Andreje Tanšek, povabila k sodelovanju podjetje Težak, ki je prispevalo izdatno količino papirja.
Pri logističnem premiku iz šole do zabojnika so se zgledno povezali med seboj fantje 4. a in 4. b, v zaključni fazi pa 2. a PTI, 2. b, 2. e in 2. č, zato vsa pohvala dijakom za dobro medsebojno sodelovanje, prav tako razredoma 2. b in 4. b, ki sta zbrala največ papirja.
Vsem sodelujočim učiteljem, dijakom, hišniku Igorju Križniku in tajnici Andreji Vrečer hvala za pomoč pri izpeljavi zbiralne akcije.
Izkupiček od starega papirja gre v šolski sklad, ki bo namenjen socialno ogroženim dijakom naše šole, zato sodeluj, daruj in planet varuj.

Andreja Tanšek, mentorica dijakov