V sklopu šolskega prednovoletnega dogajanja (seveda z vsemi omejitvami in pogoji PCT) je bilo v sredo, 22. 12. 2021, tradicionalno prvenstvo v namiznem tenisu za dijakinje in dijake Ekonomske šole Celje.

Prijavilo se je 22 dijakinj, ki so prikazale lepe in borbene medsebojne dvoboje.
Šolska prvakinja za šolsko leto 2021/2022 je postala Maruša Mastnak, 3. b, drugo mesto je osvojila Maja Žižek, 3. c, tretja je bila Lucija Kronovšek, 1. e, in četrta Taiša Jerovšek Kolenc, 2. e.

Tekmovanje med dijaki je bilo zelo zanimivo, saj se je prijavilo kar 64 dijakov, ki so prikazali dobro igro.
Zmagovalec šolskega prvenstva v namiznem tenisu za šolsko leto 2021/2022 je postal Aleš Poljanšek, 2. b, ki je v finalu premagal Vasjo Petraka Zajca, 3. e, v boju za tretje mesto pa je Nik Slemenšek, premagal Gala Patrika Tojnka, oba sta iz 1. f-razreda.

Zmagovalka in zmagovalec sta prejela pokal, prvi trije pa diplome in praktične nagrade.

Vsem nastopajočim iskreno čestitamo, naslednje leto pa ponovno pričakujemo boje za naslov šolske prvakinje oz. prvaka.

Mateja Volk