Občutki sošolcev in sošolk so različni, nekateri pozitivni, drugi manj. Pri nekaterih predmetih, pri katerih je snov zahtevnejša in je potrebna razlaga, bi bilo dobro, da bi imeli videokonferenco, saj snov jemljemo zelo hitro in brez ali s pomanjkljivo razlago. Pri nekaterih predmetih pa smo mnenja, da glede na šolsko uro vzamemo veliko več snovi, kot pa bi je vzeli sicer pri običajni šolski uri.

Odzivnost učiteljev je zelo dobra, če imamo kakšno vprašanje, nam odgovorijo v najhitrejšem možnem času in nam pomagajo. Tudi navodila so podana razumljivo. Razmišljamo tudi vnaprej, zato je tudi veliko sošolk in sošolcev izrazilo željo, da bi ocene pridobili že zdaj preko spleta, da ko se vrnemo v šolo, ne bo preveč testov. To že prakticira nekaj učiteljev, a si želimo, da bi bilo tega več. Všeč nam je, ker lahko dlje spimo in si prosti čas razporejamo sami, a na žalost brez prijateljev.

Ekonomski tehnik: 1. B-razred