Dragi dijaki in drage dijakinje, spoštovani obiskovalci,
dobrodošli na spletni strani Ekonomske šole Celje, Gimnazije in srednje šole!

Smo šola z več kot 150-letno tradicijo izobraževanja za poklice na področju ekonomije in trgovine. Na naši strani lahko najdete osnovne informacije o šoli, vseh izobraževalnih programih in številne prispevke, ki predstavljajo življenje in delo na šoli.

Danes je pomembno, da mlade v času šolanja opremimo z ustreznimi kompetencami za dejavno vključevanje v družbo po zaključenem izobraževanju. Dijaki so za svoj uspeh v veliki meri odgovorni sami, učitelji smo na tej skupni poti le njihovi pomembni usmerjevalci. Rezultati našega dela se potrjujejo z uspehi dijakov na različnih tekmovanjih in uspešno zaključenem izobraževanju.

Dijakom in staršem želimo ponuditi ažurne informacije o šoli, kontaktnih urah, dogodkih, in drugih relevantnih dejavnostih, bodočim dijakom in dijakinjam pa skozi sliko in besedo predstaviti življenje in delo na naši šoli.

Upam, da boste hitro našli vse željene informacije in da se kmalu srečamo v šoli.

Marjeta Nosan, ravnateljica

(Skupno 7.909 obiskov, današnjih obiskov 1)