V letu 2019 obeležujemo 150 let začetkov izobraževanja kadrov za potrebe trgovine in ekonomije. Temu praznovanju se boste pridružili tudi dijakinje in dijaki Ekonomske šole Celje, saj je za vas skupina dijakov 4. a pripravila glasbeno-kulturno prireditev Dijaki dijakom, ki bo v petek, 25. oktobra 2019, v športni dvorani Gimnazije Celje – Center.

Vsi dijaki šole imate pouk do 9.25, ko je predviden odhod na malico. V kuhinji bo za naročene dijake tokrat pripravljena hladna malica. Pred šolo se zberete ob 9.50, kjer bodo spremljevalci preverili vašo prisotnost in vas pospremili v dvorano. Razred v dvorani sedi skupaj, prav tako se vam bodo pridružili tudi spremljevalci. Med prireditvijo dvorane ne smete zapustiti.

Po prireditvi smo vam pripravili manjšo pogostitev, prav tako se boste lahko družili z nastopajočimi. Ob 12.00 se boste še enkrat javili spremljevalcem. Prireditev smo uvrstili med interesne dejavnosti oz. izbirne vsebine in bo priznana samo tistim, ki se bodo spremljevalcem javili tudi ob 12.00.

Želimo si, da bi na prireditvi uživali, saj smo povabili veliko zanimivih gostov in se potrudili posebej za vas. Zbrano poslušajte, nastopajoče nagradite z zasluženimi aplavzi in se zabavajte.

Po prireditvi ni več pouka in pričenjajo se jesenske počitnice.

Spremljevalci:

1. a Tatjana Ivšek, Marija Ravnak Cafuta
1. b Olga Iskra, Irena Naraks
1. c Karmen Kranjec, Marjeta Šelih
1. č Tatjana Trupej, Milan Šušteršič
1. d Simona Žlof, Leon Podvratnik
1. e Lidija Rebeušek, Polona Konec
2. a Alenka Gotlin Polak, Marko Kubale
2. c Sonja Salobir Lindsay, Barbara Slatenšek
2. č Nada Jeraša, Lidija Plevčak
2. d Vida Horvat, Lilijana Povalej
2. e Katja Teršek, Marija Sodin